Zakład Tapicerski Piotr Sawicki

Najładniejsza tapicerka autobusowa

O firmie PDF Drukuj Email

Firma funkcjonuje od 1984 roku. Początkowa działalność firmy skupiona była na świadczeniu usług tapicerskich dla branży meblowej. W niedługim czasie działalność poszerzona została o szycie pokrowców na fotele autobusowe a także szycie zasłonek i zagłówków do autobusów. Dobre przyjęcie tych produktów skłoniło nas do skupienia się wyłącznie na wyrobach związanych z renowacją i wystrojem wnętrz autobusów oraz na specjalizacji w tej dziedzinie.

Oferujemy:

- kompleksowa wymiana tapicerki autobusowej

- szycie pokrowców na fotele autobusowe

- zasłonki autobusowe

- zagłówki

- haft komputerowy, nadruki

- montaż pasów bezpieczeństwa

- wymiana wykładzin podłogowych

- dywany autobusowe

- akcesoria wyposażenia wnętrz autobusów: stoliki, siatki, podłokietniki, rączki, itp.

- inne usługi tapicerskie


Zapraszamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ


Misją naszej firmy jest upiększanie wnętrz autobusowych a także zadowolenie klientów dzięki profesjonalnej i terminowej realizacji zleceń. Nasze prace wykonujemy z pasją i zaangażowaniem. Proponujemy nie tylko rzetelne wykonanie usług ale również fachowe doradztwo w zakresie doboru  tkanin oraz łączenia kolorów i faktur. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów, przy zachowaniu rozsądnych cen oraz dbanie o wysoką jakość wykonywanych usług sprawiają, iż realizowane przez nas prace, zapewniają długoletni komfort użytkowania wnętrz autobusów.


Posiadamy tytuł Mistrza Tapicerstwa. Przez ponad 30 lat istnienia zakładu, w firmie wyszkoliliśmy wielu uczniów. Niektórzy do dziś są naszymi pracownikami.
Długoletnie doświadczenie naszych pracowników, wypracowana przez lata dobra organizacja pracy a także stosowanie nowych technik zarządzania sprawia iż możemy bez przeszkód realizować zarówno małe jak i duże zlecenia terminowo i profesjonalnie.

Do dyspozycji klientów posiadamy szeroką paletę wzorów tkanin. Stosujemy wysokogatunkowe tkaniny i materiały, które są produkowane wyłącznie w Polsce oraz krajach Europy zachodniej (Anglia, Niemcy, Szwajcaria, Austria). Obecnie baza naszych wzorów tkanin, które mamy dostępne na bieżąco obejmuje  kilkaset wzorów. Na indywidualne życzenie klienta możemy również sprowadzić inne materiały z kilku zaprzyjaźnionych firm polskich oraz zagranicznych.
Odbiorcami naszych produktów i usług są klienci z całej Polski a także z zagranicy: Holandii, Danii, Niemiec, Litwy, Ukrainy, Białorusi oraz Rosji.

 

Nagrody i wyróżnienia:

Kliknij aby wyswietlic obrazek
Kliknij aby wyswietlic obrazek
Kliknij aby wyswietlic obrazek

- Srebrna odznaka "za zasługi w rozwoju rzemiosła wielkopolskiego"
- Honorowa odznaka "zasłużony dla transportu RP"
- Złota honorowa odznaka "za zasługi dla PKS"
- Certyfikat Polskiej Izby Gospodarczej Transportu Samochodowego i Spedycji
- Brązowy Krzyż Zasługi
- Srebrny Krzyż Zasługi


Halina i Edmund Sawiccy angażują się w działalność dobroczynną, wspierając między innymi ośrodki socjoterapeutyczne oraz wydarzenia o charakterze społecznym. Poświadczeniem tych szlachetnych działań są liczne wyróżnienia, między innymi: Order Uśmiechu oraz Medal im. Dr Henryka Jordana "za zasługi dla rozwoju opieki zdrowotnej; upowszechniania kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży".